Vārda dienu šodien svin: Minna, Vilhelmīne

39091502965 ba6d585fa8 h30. janvārī visas 4 skolas komandas – pirmsskola, sākumskola, pamatskola, vidusskola - , kuras piedalās pilotprojektā, sanāca kopā ar pārējo skolotāju kolektīvu, lai kopīgā darbā atrastu vienotu mērķi visiem 3 projekta gadiem. Gaišu un pozitīvu atmosfēru radīja daudzi pārdomāti sīkumi - gan fona mūzika, gan kafijas tase, gan labi saplānota darbošanās, gan iespēja būt kopā un runāties par skolotājiem aktuālām lietām. Skolotāja Vaira Briede sāka ar krāsainām zvaigznēm, uz kurām katram skolotājam bija jāuzraksta skolas mērķis.

Tad skolotājiem tika piedāvāta iespēja domāt un izteikties par kompetenču projekta jautājumiem, izvēloties vienu no 3 iespējamām pozīcijām- piekrītu, nepiekrītu, daļēji piekrītu. Skolotāja Inese Dambe aicināja katra posma grupai pastāstīt, kas jau darīts pilotprojektā, un rosināja domāt, kas būtu vēl turpmāk darāms. Skolotāja Iveta Roziņa vadīja noslēguma uzdevumu - kopīgā mērķa atrašanu. Kad katra skolotāju grupa uzrakstīja savu mērķi, tad pārējās skolotāju grupas to izvērtēja un, kad viss tika saņemts atpakaļ, tad noskaidrojās pieci mērķ - idejas. Savas sākumā aizrakstītās zvaigznes tika pielīmētas pie mērķiem, kas apstiprināja, cik ļoti viss ir saistīts. Trīs grupas kā mērķi izvirzīja starpdisciplināru mācīšanu.
Atgriezeniskā saite no skolotājiem - ir patīkami un interesanti , un jēgpilni piedalīties šāda labi un daudzveidīgi saplānotā sanāksmē. (I.Kadile)