Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

feb95934-4b45-4e6a-a8e4-fe8e5497db9e
feb95934-4b45-4e6a-a8e4-fe8e5497db9e
2019. gada 30.  janvārī Lizuma vidusskolas 1 .- 4. klašu skolēniem norisinājās karjeras atbalsta pasākums “Es – savas karjeras būvnieks un pavēlnieks!”
Pasākuma ietvaros klašu grupām tika piedāvātas SIA “Inovatīvās konstrukcijas” personīgās izaugsmes trenera vadītas nodarbības ar mērķi radīt iespēju bērnu pašizziņas un sevis apzināšanās veicināšanai, novērtējot savus talantus, intereses, stiprās un uzlabojamās īpašības, un sava radošā potenciāla atklāšanai. Skolēniem bija iespēja pārdomāt savus karjeras mērķus un apzināties, ka katrs pats ir savu mērķu radītājs un arī īstenotājs.


Bērni aizdomājās par saviem talantiem, savām prasmēm un savām vērtībām, veidoja ieceres par savu nākotnes profesiju un nodarbošanos, aizdomājās, ko jau šodien var darīt sava nākotnes sapņa īstenošanai. Viņi zīmēja, līmēja, pierakstīja, darbojās grupās, diskutēja un noslēgumā izvērtēja nodarbībā gūtās atziņas. Katram bija sava “odziņa”, ko viņš aiznesīs sev līdzi pēc nodarbības, bet visiem kopīgs secinājums- lai arī kurā klasē mācītos, jau šodien katrs ir ceļā pretim savam karjeras mērķim un jau šodien katram ir iespēja kaut nedaudz tuvināt savu nākotnes plānu īstenošanos.
Ir būtiski, ka skolēni apzinās- karjeras izvēles pamatā ir viņi paši, viņu pašu spējas un talanti, tikai pēc tam nāk jautājums, kurā profesijā vai nozarē viņi tos vislabāk varēs izpaust. Profesijas mūsdienu pasaulē ir mainīga vērtība, bet katra paša potenciāls ir viņa kapitāls visas dzīves un karjeras ceļa ilgumā.
Izvērtējot pasākumu, skolēni atzina, ka nodarbības bija interesantas. Dažas atziņas: sapratu, ka nevajag baidīties un censties īstenot savus ndomus par nākotnes profesiju; jābūt stipram un jāstrādā; svarīgi ir tiekties uz savu ieceri; uzzināju, ka katrs bērns ir savādāks; atklāju, kura profesija mani interesē tagad visvairāk; daudz jātrenējas,lai sasniegtu to, ko tu gribi.
KAA pasākums organizēts projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Nr. 8.3.5.0./16/I/001
Pedagogs karjeras konsultants Jolanta Zirne

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki