Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Lauma, Ilvars, Halina

DSCF6372
DSCF6372
10.oktobrī turpinājām iesaistīties Latvijas Karjeras nedēļā.
Paši pirmie uz karjeras sporta spēlēm devās 2. - 4. klašu komandas. Diena tika pavadīta interesanti. Lai veiktu dažādus sportiskus uzdevumus, nācās sadarboties, sastrādāties, vienoties. Ļoti patika braukt ar skrejriteni, pārvarēt „purvu”, vilkt portfeli un citu. Katrai komandai bija jāizpilda nopietna profesiju krustvārdu mīkla.
Arī šo pasākumu noslēdza ar muzikālu priekšnesumu – Alūksnes jauniešu centra džambas (āfrikāņu bungu) spēlētāju grupas ritmiem.


Savukārt 11.klases skolēni Dāvis Deivids Bukovskis un Rūdolfs Linde piedalījās Cēsīs diskusijā „Vadi savu karjeru pats”. Par savu karjeras ceļu runāja izdevniecības „Žurnāls Santa” līdzīpašniece Santa Anča un Vidzemes koncertzāles direktore Inese Zagorska. Dāvis stāsta: „Diskusija bija interesanta, tā lika saprast, ka tiešām ir jācīnās, lai sasniegtu savu mērķi. Jāatrod darbs, kurš kļūst par tavu dzīvi.” Abi puiši ir sajūsmā par pavadīto dienu.
5.un 6. klases kolektīvi apmeklēja SIA”Farmeko” ražotni, iepazina kā darbojas mehānismi, ko darbinieki veic ar rokām, kā top gala produkts.
Vēl sestklasnieki viesojā SIA „Skrīveru saldumi” cehā, redzēja, kā tiek pakotas konfektes, paši varēja izmēģināt roku „gotiņu” tīšanā. Secinājums viens - lai tiktu pie saldā našķa, ir jāpieliek liels darbs.
7.klase brauca uz Ranku ciemos pie vides veselības centra saimnieces Agritas Gailītes un kūdra purva īpašnieka Jāņa Dūtes.
Savukārt 8. - 12. klašu skolēni varēja izvēlēties starp vairākiem piedāvājumiem SIA „Dimdiņi”, RAIRU, ugunsdzēsēju depo Gulbenē, SIA "Gulbenes un Alūksnes bānītis", konditoreju Gardums, E.Gulbja laboratoriju, SWED banku.
Var teikt, ka dzīves mācību stunda šodien notika dzīvē. Cerams, ka tika gūtas labas, noderīgas atziņas.

Piektdien skolā notika karjeras nedēļas noslēgums. Skolēni prezentēja šajā nedēļā redzēto, uzzināto, piedzīvoto.

ozio_gallery_nano
 

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki