Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Lauma, Ilvars, Halina

IMG-20180420-WA0008
IMG-20180420-WA0008
  Karjeras izglītības pasākums “Esi savas dzīves saimnieks- DARI!” 2018. gada 20.aprīlī Lizuma vidusskolā notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros ar mērķi radīt iespēju vidusskolēniem sevis izzināšanai, sava radošā potenciāla atklāšanas un izmantošanas izzināšanai, nākotnes profesiju iepazīšanai, savu karjeras mērķu virzīšanas un vadīšanas prasmes pilnveidošanai.


Treniņnodarbību vadīja personīgās izaugsmes treneri jeb kouči Vineta Saulīte un Dainis Zaltans, sadarbībā ar vidusskolēniem izmantojot "win- win" savstarpējās sadarbības metodi, vadot komandu saliedēšanas spēles, piedāvājot jauniešiem treniņuzdevumus komunikācijas prasmju, radošuma un līderības prasmju attīstīšanai, kā arī paverot ieskatu nākotnes profesiju un profesionālo prasmju pasaulē. Katrs jaunietis tika rosināts pārdomām par savu potenciālo vietu darba tirgū un iespējamo profesiju jau pavisam drīzā nākotnē, veicot uzdevumus un pārrunājot gūtos secinājumus nelielā darba grupā. 

Lūk, ko saka 11.klases skolniece Amanda Sirmā: "Neierasta piektdiena vidusskolēniem - tikšanās ar karjeras izaugsmes veicinātājiem jeb koučiem. Ar diviem ļoti pozitīviem un patīkamiem cilvēkiem - Vinetu un Daini. Sākām ar dienas plānu, noskaidrojām, kāda ir sadarbība klasēs, iepazinām vairāk citus un sevi, noskaidrojām, kādam ir jābūt līderim un ilgi centāmies paveikt vienu no aktivitātēm, kas mums tā arī neizdevās. Cik grūti tomēr ir vadīt kādu pa labirintu, ja tam ir acis ciet, un būtiski - tikai pasakot vienu vārdu.Beigās apkopojām savas īpašības un talantus un nospriedām, kas mēs varam būt nākotnē. Bija jautri, ieguvām daudz jaunu zināšanu un vielu pārdomām. Gājām prom ar domu - jā, bija vērts! "

 

ozio_gallery_nano

 

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki