Vārda dienu šodien svin: Mirdza, Žanete, Žanna

DSCN9828
2018. gada 29. martā Lizuma vidusskolas 6. -12. klašu skolēni apmeklēja Karjeras dienas pasākumu Gulbenē. Skolēni guva informāciju par izglītības iespējām pēc pamatskolas un vidusskolas beigšanas, baudīja draudzīgo atmosfēru un pasākuma aktivitātes. Piedalījās arī Lizuma vidusskolas Skolēnu padomes pārstāvji – Judīte Valkjuna, Amanda Sirmā un Dāvis Deivids Bukovskis ar izveidotu bilžu stendu un mūsu skolēnu mācību uzņēmumu produktiem, lepni pārstāvēja savu skolu, sarunājās un deva padomus tiem, kuri potenciāli vēlas mācīties Lizuma vidusskolā.

Mums pašiem patika, redzējām iedvesmojošus jauniešus no grupas „Santehniķi”, kuri spēlēja uz santehnikas caurulēm. Nepierasti un dīvaini, taču rezultāts bija apbrīnojams, ko var izdarīt, muzicējot ar pludmales čībām uz plastmasas caurulēm. Tie pasākuma dalībnieki, kas pienāca pie mūsu stenda, bija atvērti un komunikabli jaunieši ar interesi par to, kāpēc tur ir. Mums blakus bija LLU, LU, ViA un citu prestižu augstskolu pārstāvji, tomēr mēs nejūtamies mazi, jo lepojamies ar to, kur mācāmies. Noslēgumā Rēzeknes robežapsardzes darbinieki demonstrēja dienesta suņa māku paklausīt dažādām komandām. (J.Valkjuna, 12.kl.)

Aplūko fotogrāfijas no pasākuma

DSCN9828