Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Ingrīda, Ardis

DSCN9548
DSCN9548
Kā kļūt zinātkāram? Kā zinātkārajam atrast atbildes uz saviem jautājumiem? To visu atrisināt palīdzēja Zinātkāres diena, ko organizēja Zinātkāres centrs ZINOO ar projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālāsizglītības iestādēs" atbalstu (projekta koordinatore Jolanta Zirne). Bērniem bija iespēja pašiem izveidot "gudro plastilīnu", tikai grūti bija atcerēties sastāvdaļas (mājās neizdosies izgatavot). Lielus atklājumus izdevās uzzināt, dodoties veselā zinātnes ekspedīcijā un veicot uzdevumus.

Par pareizi izpildītiem uzdevumiem varēja saņemt nelielu balvu. Lielākie bērni veica projektēšanas darbu par garāko uzbūvēto torni no dotajiem materiāliem (skolas rekordu uzstādīja 5., 6.kl. meiteņu komanda). Un tad aizraujošākais - eksperimentu paraugdemonstrējumi! Īsta zinātnes diena - viss pašu rokām veidots, pašu izmēģināts, pašu izzināts! Paldies Jolantai Zirnei par organizēto pasākumu!

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki