Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Ingrīda, Ardis

IMG 20180226 WA000123.februārī 33 skolas jaunieši un skolotājas devās uz Rīgu, lai apmeklētu izstādi „Skola 2018”. Braucienu atbalstīja projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālāsizglītības iestādēs" Nr.8.3.5.0/16/I/001.
Plašākā informācija par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs, dažādu profesiju meistarstiķi un paraugdemonstrējumi, konkursi un aizraujošas aktivitātes – tas viss izstādē “Skola 2018” Ķīpsalā.


Izstāde “Skola 2018” palīdz izvēlēties piemērotāko mācību iestādi no daudzpusīgā vairāk nekā 140 Latvijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Vācijas, Francijas, Dānijas, Šveices, Nīderlandes, Krievijas, Kanādas, ASV, Austrālijas un Uzbekistānas dalībnieku piedāvājuma.
“Skolas 2018” dalībnieki bija parūpējušies, lai apmeklētāji saņemtu ne vien izzinošu informāciju, bet arī kārtīgu prieka devu, piedaloties dažādās aktivitātēs un konkursos.
Lūk, kādi ir jauniešu atzinumi, atgriežoties mājās:
- Uzzināju noderīgu informāciju, dabūju skolu informatīvos bukletus, kur palasīt par iespējamajām studiju vietām. Tagad atliek tik izvēlēties.
- Izstādē man ļoti patika „Turības” stends. LU jauniešiem bija interesnta prezentācija. Bija iespēja grāmatu izstādē iepazīties ar jaunākajām grāmatām. Ļoti patika šodiena. Noteikti paplašināja redzesloku.
- Patika iepazīt daudzos medicīnas koledžu stendus, paklausīties par tām. Tādā veidā varēja izprast, ko katra no tām piedāvā. Patika iespēja iegūt skolu bukletus,kurus mājās var izpētīt.
- Atradu stendu skolai, uz kuru vēlos doties pēc vidusskolas un ieguvu atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem.
- Patika tur esošo cilvēku atvērtība, atsaucība.
- Bija daudz stendu, tāpēc grūti izvēlēties, pie kura iet. Patika jūrskolas stends, kur bija iespēja vērot, kā ir vadīt kuģi. Bija interesanti pildīt karjeras testu, lai noskaidrotu piemērotu profesiju.
- Uzzināju, ka var braukt mācīties uz ārzemēm. Pie ārvalstu skolu stendiem noskaidroju piedāvātās iespējas un studentu pieredzes stāstus.
- Aizraujoši bija tas, ka varēju iejusties ārsta lomā. Uzzināju daudz jauna par lietām, kas man interesēja. Tagad zinu savas izvēles iepējas, kas man nākotnē noderēs.
- Ļoti patika pie neatliekamās medicīnas palīdzības stenda. Interesanti bija uzzināt, ka tur darbs piemērots vīriešiem. Pie zemessargiem varēja paņemt rokā ieročus, aplūkot tankus, klausīties viņu stāstījumā par darbu un pieredzi dažādās situācijās. Ekskursija bija lieliska.
- Man bija konkrēts mēŗkis dodoties uz šo pasākumu. Ieguvu informāciju par augstskolām, kurās es labprāt mācītos. Bija jauki uzdot jautājumus un sīkāk uzzināt atbildes par manu nākotnes profesiju.
- Izstāde „Skola 2018” man likās ļoti interesanta. Sapratu, ka patiesībā Latvijā ir daudz izglītības iespēju, tāpat kā ārvalstīs. Visvairāk interesēja iespēja studēt Amerikā uz gadu. Bija interesanti sarunāties ar cilvēkiem no ārvalstīm angliski. Priecājos par šo braucienu.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki