Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Ingrīda, Ardis

IMG 20171103 WA00033. novembrī 8. - 12.klašu skolēni devās ekskursijā uz Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Valsts robežsardzes koledžu. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā pasākuma atklāšanā varēja noklausīties Vācijas vēstniecības pārstāvja un skolas pārstāvja uzrunas. Pēc tam ekskursija pa RTA telpām un laboratorijām. Tās laikā bija jāatrod atbildes uz augstskolas sagatavotajiem jautājumiem.

Pēc ekskursijas norisinājās konkurss par labākajām atbildēm, un uzvarētājiem tika pasniegtas gardas balvas. Valsts robežsardzes koledžā, skatoties video materiālu, varēja uzzināt par koledžā pieejamām mācību programmām. Robežsargu pavadībā tika apskatīta skolas teritorija - mācību telpas, muzejs, dienesta viesnīca, sporta zāle, baseins. Varēja uzzināt par robežsargu dienas režīmu, mācībām un darbu. Tika pastāstīts par kinologu darbu un parādīts, kā dienesta suņi izpilda dažādus uzdevumus, piemēram, meklē pazudušas lietas un uzbrūk likumpārkāpējam. Ekskursijas laikā varēja uzzināt daudz ko jaunu par dažādām profesijām un izglītības iespējām. (E.Martinova, 9.kl.)

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki