Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Gaida, Arnis

SAM_0794
SAM_0794
18. aprīlī 8. - 11. klašu skolēni projekta “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” ietvaros brauca ekskursijā uz Tartu. Devāmies uz Igaunijas Tautas muzeju, kurš kopš 2016. gada atrodas jaunā ēkā. Modernā ēka, kas atrodas bijušajā padomju armijas bāzē, ir 3,5 ha platībā un veidota kā rampa 300 m garumā, kas simbolizē igauņu tautas augšupvirzību. Apskatījām muzeja ekspozīcijas, kas izkārtotas hronoloģiskā secībā no akmens laikmeta līdz mūsdienām par igauņu tautas vēsturi. Pēc tam devāmies nelielā ekskursijā pa Tartu pilsētu ar autobusu.

Nākamais apskates objekts bija zinātnes centrs AHHAA, kur varējām ar velosipēdu braukt pa virvi, apskatīt anatomijas izstādi un izmēģināt daudz ko citu. Visas dienas garumā varējām piedalīties konkursā, ievietojot Instagram vai Facebook bildi, kur esam kopā ar igauņu draugiem pie kāda enerģiju taupoša objekta, un beigās notika apbalvošana labāko bilžu autoriem. (E.Martinova 9.kl.)

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki