Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Gaida, Arnis

skaitoitajs
skaitoitajs
2017. gada rudenī Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” ietvaros Lizuma vidusskolā tika uzstādīts energoefektīvs apgaismojoms atsevišķās skolas telpās, kurās notiek intensīva apgaismojuma lietošana. Tabulā ir redzama starpība kilovatstundās un naudā, salīdzinot 2016. gada nogales mēnešu energopatēriņu ar 2017. gada nogales mēnešu energopatēriņu. Energoefektīvais apgaismojums tika uzstādīts septembra beigās un oktobra

sākumā, aizvietojot fluorescentās dienas gaismas lampas un kvēlspuldzes ar gaismas diožu lampām atbilstoši cokola izmēram kvēlspuldžu maiņas gadījumā un atbilstoši armatūras izmēriem fluorescento lampu gadījumā. Sākot no 2017. gada oktobra līdz 2018. gada janvārim salīdzinoši pret periodu no 2016. gada oktobraīdz 2017. gada janvārim ir vērojama elektroenerģijas patēriņa samazināšanās un attiecīgi arī elektroenerģijas izmaksu kritums. Tiesa, energoefektīvā apgaismojuma instalācija tika veikta rudenī un iegūtie dati atspoguļo apgaismojuma un apsildes ierīču lietojuma intensitātes pieaugumu, līdz ar to šajā periodā ļoti krasi atspoguļojas apgaismojuma energoefektivitāte izmaksu un kilovatstundu patētriņa ziņā.

Vēlies izlasīt visu rakstu pilnībā? Spied šeit un atver PDF dokumentu.

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki