Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Lauma, Ilvars, Halina

IMG 20180201 1135071. februārī Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā projekta “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” ietvaros norisinājās Enerģijas diena, uz kuru devās Lizuma vidusskolas 8. un 9. klases skolēni. Enerģijas diena pulcēja arī skolēnus no Valmieras Viestura vidusskolas, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas, Alūksnes pilsētas sākumskolas, Alūksnes novada vidusskolas, kā arī no Rouges un Hānjas skolām Igaunijā.

Dienas pirmajā pusē skolēni piedalījās viktorīnā un pildīja uzdevumus dažādās darbnīcās, kuru mērķis bija veicināt skolēnu izpratni par energoresursu saudzīgu izmantošanu, piemēram, kādu plīti virtuvē labāk izvēlēties un cik elektrības tērē dators. Pēc uzdevumu veikšanas pasākuma dalībniekus priecēja zinātkāres centra “Zinoo” komanda, kas klātesošajiem demonstrēja dažādus aizraujošus eksperimentus. Enerģijas dienas ietvaros notika arī video konkursa “Lieto enerģiju gudri” uzvarētāju video demonstrēšana un laureātu apbalvošana. 2.vietu ieguva Elza Martinova, kura balvā saņēma sporta kameru, un veicināšanas balvas saņēma Gatis Kļaviņš un Markuss Jauntirāns. Pasākuma noslēgumā dažādās nominācijās balvas saņēma arī visas Enerģijas dienas komandas. (E.Martinova 9. kl.)

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki