Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Lauma, Ilvars, Halina

37343766086 96f6436bac hTurpinoties projekta "Ilgtspējīga enerģijas sabiedrība" aktivitātēm, 29.septembrī skolā notika nodarbības, kurās skolēni modelēja no LEGO materiāliem, Rezultātā viņi ar savu enerģiju uzlādēja elektrisko akumulatoru, kas darbināja mašīnīti. Pārbaudīja, kā var izmantot gaismas enerģiju mehāniskās enerģijas iegūšanai. Noskaidroja ūdens atīrīšanas paņēmienus un kā samazināt PH līmeni ūdenī.


Interesanta bija pēdējā nodarbība skolas zālē, kur pulcējās gan paši mazākie, gan vecāko klašu skolēni. ZINOO darbinieki demonstrēja daudzus aizraujošus ķīmiskus eksperimentus. Jācer, ka kādam pēc šīm nodarbībām radīsies lielāka interese par fizikas un ķīmijas stundās mācīto un nākotnes karjeras iespējām.

 

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki