Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

IMG_4448
IMG_4448
6. martā notika Gulbenes novada skolu sacensības volejbolā. Lizuma vidusskolas vecākās - A grupas zēnu komanda izcīnīja 2. vietu. Komandā spēlēja – Lorenss Seņko, Artūrs Tilgass, Everts Kovaļkovs, Nauris Bumburs, Nauris Bariņš, Raivis Rautmanis, Kristaps Krūmiņš, Agnis Ozoliņš.
Jaunākās - C grupas puiši, Nils Glāznieks un Rainers Valters Pops kopā ar vēl 2 spēlētājiem no Lejasciema vidusskolas arī izcīnīja godpilno 2. vietu. Pirmās vietas ieguvējiem zaudējot tikai katrā setā 1 punktu.

ozio_gallery_nano