Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

25044575118 4994f2b716 bŠodien bija basketbola sacensības, kuras organizēja Skolēnu Padome. Parasti ir tā, ka piedalās skolēni no 8.-12. klasei, tomēr šogad nolēmām arī 7.klasei dot iespēju pierādīt sevi. Viņi parādīja, ka mazs cinītis gāž lielu vezumu.
1.vieta "Baltie" (Lorenss Seņko, Kristaps Krūmiņš, Nikola Šuļja, Kristers Heiselis, Agnis Ozoliņš), 2.vieta "Kusmuki" (Ingus Paulovs, Andris Tilgass, Signe Upeniece, Jānis Apsītis, Amanda Sirmā), 3.vieta "Patriki" (Kristers Kalve, Mārtiņš Vecvērdiņš, Guna Zvaigznekalne, Ģirts Krūmiņš).


Domāju, ka sacensības bija izdevušās - skolotājs teica, ka priecājas par to, ka spēle noritēja draudzīgā gaisotnē, neviens nebija dusmīgs, nelamājās, spēlējām paši priekš sava prieka. Uzslava mums tika arī par to, ka viss tik operatīvi noritēja, gan diplomu rakstīšana, gan dalībnieku vākšana, gan attieksme pret to, ko darām. Man pašai gandarījums, prieks arī par komandu, kāda ir izveidojusies man apkārt. Paldies jauniešiem par tiešām lielo spēlētgribēšnu, jo daudzi pat netika spēlēt, kaut gribēja.Paldies skolotājam par atbalstu un padomiem. Šodiena bija tik pozitīva, ka ir prieks turpināt.(J.Valkjuna 12.kl.)

ozio_gallery_nano