Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

labirintsLatvijas Skolu orientēšanās kausa trešais (Vidzemes-Latgales) posms norisinājās 12. aprīlī Latvijas Valsts mežu atpūtas centrā “Ezernieki”, Lubānas novadā. No Lizuma vidusskolas startēt devās 16 skolēni kopā ar sporta skolotāju Aigaru Bērziņu. Vidzemes-Latgales posmā piedalījās 22 skolas un uz starta izgāja vairāk nekā 200 dalībnieku.  Distances, atkarībā no vecuma grupas, bija dažāda garuma un sarežģītības pakāpes. No mūsējiem olimpiskajā sešiniekā iekļuva – Aiva Rinase (S2 grupā 4.vieta), Ieva Pūcīte (S2 grupā 5.vieta), Elza Martinova (S3 grupā 6.vieta). Skolēniem bija iespēja savu meistarību izmēģināt arī netradicionālā distancē - orientēšanās labirintā, apskatīt Zemessardzes ieročus un pusdienot lauka virtuvē.