Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

IMG 20170409 WA00008. aprīlī Rīgā Olimpiskajā Skonto hallē  norisinājās Latvijas skolu finālsacensības volejbolā. Tajās piedalījās 30 labākās skolas 4 vecuma grupās, kuras priekšsacīkstēs bija izcīnījušas tiesības pārstāvēt savus novadus. Mēs bijām viena retajām finālsacensību dalībskolām, kuras komandā nebija neviena volejbolista – sporta skolas treniņgrupas audzēkņa. Mūsu B grupas puiši cīnījās godam. Šogad „Lāses kauss” norisinājās 16. reizi un puiši finālā izcīnīja 16. vietu  Jāpiebilst, ka Lizuma zēnu volejbola komanda pirmo reizi šo sacensību vēsturē bija izcīnījuši tiesības startēt finālā. Komandu sacensībām sagatavoja sporta sk. Aigars Bērziņs, komandas kapteinis bija Matīss Aigars.