Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

DSC 0423 2. februārī skolā notika basketbola sacensības. Piedalījās četras komandas : Lizums (kapteinis Ritvars Sebris), Veiksminieki (kapteinis Edijs Rukmanis), Patriks  (kapteinis Edgars Paideris) un Rižiki  (kapteinis Renāts Egle). Spēles bija sīvas un fiziski spēcīgas. Uzvarēja komanda Lizums, kurā spēlēja Ritvars Sebris, Raivis Rautmanis, Pauls Staršovs, Madara Pūcīte. 2.vietā palika komanda Patriks - Edgars Paideris, Andris Tilgass, Kristers Kalve, Amanda Sirmā, Anita Leitāne, 3.vietā palika komanda Veiksminieki -  Edijs Rukmanis, Raivis Ilva, Aiva Rinase, Alise Petrika. Paldies Skolēnu padomei un skolotājam Aigaram Bērziņam par organizēšanu.

 

 

ozio_gallery_nano