Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

IMG 526625.janvārī Stāķu sporta zālē notika “Sporto visa klase” ziemas posma sacensības. Tajās piedalījās trīs skolu Stāķu, Gulbenes un Lizuma 3. un 2.klašu skolēni. Sacensības notika ārā, tās imitēja ziemā notiekošos pieaugušo sporta veidus. Sportotāji sacentās:
• biatlonā;
• skeletonā;
• smago ragavu vilkšanā.
Kaut arī krietnu daļu no mūsu mazajiem sportistiem bija piemeklējušas veselības problēmas, tad tomēr visi, kuri aizbrauca, cīnījās godam. Kopvērtējumā godpilno 1.vietu meiteņu konkurencē ieguva, nu jau otro reizi pēc kārtas, mūsu Daniela Baltiņa. Par to mums visiem liels prieks!
Nākamās projekta “Sporto visa klase” sacensības jāorganizē pavasarī pie mums Lizumā. Lai mums izdodas! (I.Gjača)

 

ozio_gallery_nano