Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

23. novembrī Gulbenes sporta centrā norisinājās Gulbenes novada skolu volejbola sacensības B grupas zēniem. Šoreiz tās bija organizētās arī kā atlases sacensības „Lāse” 2017 kausam volejbolā, kura fināls norisināsies Rīgā.

Lizuma vsk zēni apvienoja spēkus ar Lejasciema vsk zēniem un izveidoja kopīgu komandu. Vienotībā ir spēks - un puiši 8 komandu konkurencē ieguva 1.vietu un izcīnīja tiesības pārstāvēt Gulbenes novadu "Lāses" kausa finālā Rīgā.

No Lizuma vsk komandā startēja Nauris Bumburs, Dairis Barnalickis, Salvis Pētersons, Raivis Ilva un komandas kapteinis Matīss Aigars. Komandu sacensībām sagatavoja sporta skolotājs Aigars Bērziņš.