Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

IMG 20160311 WA0009

 

Pirms brīvdienu nedēļas sākšanās skolēnu padome kopā ar sporta skolotāju Aigaru Bērziņu rīkoja sportiskas jautrības stafetes un tautasbumbas sacensības 5. - 7. klašu skolēniem. Dalībnieki startēja 3 jauktās komandās. 

Skolēni veica 7 stafetes, kurās bija  jāpierāda gan savs ātrums, gan prāta spējas, gan lokanība, kā arī iemaņas futbolā. Sportisti atbalstīja viens otru, komandas bija saliedētas. 

Tautasbumbā cīņas bija ļoti sīvas. Vienā spēlē uzvarētājs tika noskaidrots tikai papildlaikā.

 Saskaitot kopā punktus, 1. vietu ieguva Marka Vallas komanda - Sanija, Linda, Ģirts R., Niks, Dīna, Ieva. 2. vieta Agņa Ozoliņa komandai - Elza, Ralfs, Viktorija, Ģirts D., Annika. 3. vieta Kristera Kalves komandai - Aiva, Markuss J., Markuss Z., Jānis, Laura.