21.02. Lizuma vidusskolas pirmsskolas „Zinīšu” grupā notika netradicionāls pasākums - „Talantu diena”, kurā bērni atklāja savas spējas un talantus, bagātināja savu pieredzi un ne tikai bērni, bet arī vecāki un pārējie klātesošie, guva patiesi emocionālu piedzīvojumu.
Talantu bija daudz un dažādi. Bērni dziedāja, dejoja, spēlēja kokli, breikoja, mizoja kartupeļus, vingroja, skaitīja dzejoļus, brauca ar skrituļslidām, ar velosipēdu, rādīja nopelnītās medaļas, rādīja zīmējumus, pucējās. Lūk, cik daudz un dažādu talantu ir „Zinīšu” grupas bērniem. Lai pērles iemirdzētos, tās jāizceļ no upes dzelmes, jāpulē un jāsaudzē, tāpat arī ar talantiem – tie jāatklāj un jāizkopj, un ir svarīgi tos atklāt jau bērnībā.


Pēc labi padarīta darba, pozitīvu emociju piepildīti, bērni priecājās kopīgās rotaļās, dejās un cienājās ar svētku kliņģeri, kā arī saņēma diplomus par piedalīšanos „Talantu dienā”.
Paldies bērnu vecākiem par atbalstu, sadarbību, sapratni un ieguldīto darbu, kas palīdzēja mazajiem talantiem sagatavot priekšnesumus.(Ilze Pilsneniece)

ozio_gallery_nano