Klausies kā sirsniņa pukst
Un mīļus vārdiņus čukst...
...Dziesmas, rotaļas, dejas – tas viss raksturo labvēlīgo noskaņu, kas sildīja ikvienu mazo sirsniņu 14.02, apliecinot, ka draudzība ir jūtas, bez kurām neiztikt.
14.februārī „Kastanītī” bērni svinēja Valentīndienu ar „draudzības rītu”, kurā apvienojās „Čimpolīši” un „Ķipariņi” – jautrība, dejas, bērnu smaidi, tas viss valdīja „Draudzības rītā”- muzikālajās rotaļās. Atgriežoties grupiņā, bērni darbojās Valentīndienas darbnīcā, kurā līmēja sirsniņas un cienājās ar īpašajiem svētku keksiņiem.


Savukārt ar „jautrajām dejām” Kastanīti ieskandināja- „Kāpēcīši” un „Prātnieki”. Jautra mūzika, skaļi un patiesi bērnu smiekli, sirsnīgas emocijas un ļoti draudzīga gaisotne. Visi kopā gājām rotaļās ar dažādiem atjautības uzdevumiem. Kā jau svētkos pienākas, pēc lielās jautrības devāmies uz grupiņu pacienāties ar dažādiem gardumiem un baudījām sirsnīgo svētku noskaņu.
Patiesas emocijas un prieks- tas ir galvenais, lai svētki būtu izdevušies! (I.Pilsneniece)

ozio_gallery_nano