94CD9786-050A-421F-BCED-697BA2435847
94CD9786-050A-421F-BCED-697BA2435847
Vai zinājāt, ka ir svētku laiks un ir arī pirmssvētku laiks? Mēs to izbaudījām!
Vairākas dienas pirms Lieldienām pie mūsu bērnudārza durvīm tiešām atskrēja Lieldienu zaķis! Nosēdās pie ārdurvīm un gaidīja, ka laidīšot šo iekšā. Ielaidām. Priecājāmies – skaists Lieldienu pārsteigums.
Otrs notikums PirmsLieldienu laikā – lielā olu krāsošana visas grupās! Galdi tika sabīdīti; sīpolu mizas, zaļumiņi, dzijtiņas, lupatiņas, diegi un vēl visādas noslēpumainas krāsvielas galda vidū. Un tad krāsošanas prieki: olu vārīšana b/d virtuvītē, olu vaļā tīšanas pārsteigumi, brīnīšanās par olu pārvērtībām, viedokļu apmaiņas – kura ola katram pieder u.tml. Bet tas viss tikai sākums pirms Lieldienām….


Kas to būtu domājis, ka mūsu bērnudārzā būs tik daudzveidīgi Lieldienu svinību prieki!?
Svinības sākās ar bērnu sarūpētu izgatavoto Lieldienu olu turētāju izstādi.
Svinības turpinājās ar Lieldienu zaķa atsūtīto ziņu par pārsteiguma meklēšanu pēc fotogrāfijas Pils parkā.
Kad pārsteigumi bija atrasti, notika pašu vārīto olu kaujas un olu ripināšanas sacensības.
Un jau tradīcija Saulgriežos – pikniks laukā ar saulīti (paldies!), ar mūziku (paldies Uģim!), ar desiņām (paldies audzinātājām un vecākiem!).
To visu vēroja, piedalījās un par bērnu prieku priecājās mūsu Lieldienu zaķis (paldies noslēpumainajam zaķa sūtītājam!)

 

ozio_gallery_nano