IMG_9961
IMG_9961
Pirms kāda laika 4 gadīgo bērnu grupu pāršalca ziņa – Pumpuriņam būs dzimšanas diena! Prieki! Svētki! Dāvanas! Apsveikumi! Cienāšanās!
Kā tad viss notika?
Bērni jau zināja, ka dzimšanas dienas jāsvin ar vērienu. Vispirms tika gādāts par svētku noformējumu: kopā ar grupas skolotāju Ilzīti un auklīti Benitu izrotāja zāli ar pavasara vēstnešiem – putniem. Iepriekšējā dienā tika cepta dzimšanas dienas torte no biezpiena un zemenēm. Svētku dienā par godu Pumpuriņam visi ieradās savos skaistākajos svētku tērpos.
Bet kā ar dāvanām? – bija labi jāpadomā par dzimšanas dienas dāvanu. Kas Pumpuriņam patiktu? Ko viņš gribētu saņemt savā dzimšanas dienā?


Kopīgi nospriedām, ka viena no labākajām dāvanām būs dziesma: tā nāk no sirds, tā ir skaista, tā iepriecina. Tika nolemts - katrs bērns Pumpuriņam uzdāvinās mikrofonā nodziedātu savu iemīļoto dziesmiņu. Kādēļ mikrofonā? – Pumpuriņš vēl ir mazs, arī austiņas mazas. Arī bērnu balstiņas vēl sīkas, tādēļ palīgā aicinājām Mikrofonu, lai Pumpuriņš labāk sadzirdētu savu dāvanu.
Pumpuriņam par godu tika veltīta arī īpašā dzimšanas dienas apsveikuma dziesma, arī raķetes “šāvām gaisā”, arī ballīte bija ar rotaļām un dančiem. Ieradās īpašie viesi – vecāki. Tika pieteikti noslēpumainie viesi – tie gan bija jāatpazīst pēc to balsīm. Un svētku kulminācijā – pašu ceptās Pumpuriņa dzimšanas dienas tortes baudīšana un uguņošana!
Dzimšanas diena bija izdevusies!

ozio_gallery_nano