P81026-095142
P81026-095142
Piektdienas mums ir Sirds dienas . Ko darām KASTANĪTĪ? Tā ir diena, kad iepazīstam paši sevi - kāds es esmu? Kā es jūtos? Kas man patīk? Kā man rīkoties, lai es justos labi? Kā es varu sagādāt prieku saviem mīļajiem?
Šodiena pagāja lielos darbos!
Skolotājas Ances grupiņas bērni iepazina paši sevi, gatavojot darinājumus no dabas materiāliem. Savienoja kopā kastanīšus, zīlītes, lai iznāktu mazi rudens vīriņi. Ielīmēja actiņas, deguntiņus, muti. Uzlika zīļu cepurītes. Vēroja viens otram actiņas, taustīja savus degunus un skatīja attēlus. Tā vērojot un darinot, iznāca pašgatavotas rotaļlietas. Tas bija pašu darināšanas un mājinieku apdāvināšanas dāvināšanas prieks.
Bet Ilzes un Sandras mazo grupu bērni cepa keksiņus. Paši rullēja, paši lika keksu formiņās. Tik vien – kā audzinātājām atlika iešaut cepeškrāsnī. Smaržoja pa visu Akāciju māju! Tas bija īsts darba prieks rokām un ēšanas prieki vēderiņam.

ozio_gallery_nano