lapas 4
lapas 4
Kas ir katra paša karjeras iesākumā? – tā ir iepazīšanās ar darbiem. Cik dažādi ir cilvēki pasaulē, tik dažādas ir viņu intereses par to, ko vēlētos darīt, ar ko nodarboties, kā pavadīt savu laiku. Kā uzzināt par iespējamiem darbiem? – vislabākais izziņas veids – darīt! Tas ir mūsu – pirmsskolas uzdevums – iedot izziņu un interesi par pasaules dažādību.
Tādēļ arī mēs – Lizuma vidusskolas pirmsskolas grupu skolotājas piedāvājām bērniem iesaistīties skolas organizētajā Karjeras nedēļā.
Paši mazākie tika radināti pie kārtības darbiem – ar skolotājām Anci , Ilzi, Sandru , Daci B. kopīgi tika grābtas lapas rotaļu laukumā.
Bet lielākie bērni devās ārpus bērnudārza, izzināt, kas interesants notiek Lizumā, kādus darbus var izvēlēties tepat pagastā. Skolotājas Mārīte un Gunita aizveda bērnus uz vietējo konfešu ražotni, kur top gardās „Gotiņas”.


Bet vislielākais darbs notika 6 gadīgo bērnu grupā, kad tika cepta brīnišķīgi garda maizīte ar ieraugu no Druvienas puses. Katrs bērns apguva zināšanas par maizes mīklas sagatavošanu, raudzēšanu un apguva iemaņas kukulīti izveidot.
Arī dārznieka darbi tika izmēģināti Mārītes grupā! Notika kastanīša stādīšanas talka. Tad jau redzēs, cik liels mazais kastanītis būs paaudzies līdz pavasarim. Tad izaudzētos stādiņus ieguldīs jaunizveidotajā parkā – lai aug liels un varens kā „Kastanīša” bērni.

ozio_gallery_nano