DSCN0478
DSCN0478
Un ejam mēs septembrim pretī
Pārpilni vasaras spara. 
Un skola mums panāks pretī,
Lai ātrāk satikties varam.
Klāt atkal septembris... 31. augustā, ar krāsainiem ziediem rokās, skolas durvis vēra pirmsskolēni. Kādam viss vēl bija svešs un nezināms, kāds bērnudārza grupā atgriezās un steidzās satikt savus draugus, audzinātājas un auklītes un steidzās dalīties ar vasaras piedzīvojumiem
Skolas zālē atvadījāmies no vasariņas un visi kopā rotaļu veidā atceļojām no „Kastanīša” līdz Lizuma vidusskolai. Mūsu ceļojums bija ļoti jautrs un piedzīvojumiem bagāts, gluži kā šī aizgājusī vasariņa. Rotaļājāmies un izpriecājāmies kārtīgi. Bērni bija priecīgi par atkalredzēšanos.
Lai gaišas domas un darbi mums visiem kopā visu mācību gadu! Lai vasaras saules siltums visu mācību gadu tiek saglabāts sirdī!

 

 

ozio_gallery_nano