DSC_0332
DSC_0332
1.jūnijā- Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā, svinējām Bērnu svētkus, kuriem tika dots skaists nosaukums “Lai vairojas prieks!”. Šo svētku rīkošana bērniem mūsu novadā jau ir kļuvusi par tradīciju. Šogad visi novada pirmsskolas vecuma bērni tika mīļi gaidīti un uzņemti pie mums, Lizumā.
Pasākums tika rīkots pēc pasakas „Kaķīša dzirnavas” motīviem. Tieši tāpēc pulcēšanās vieta bija Lizuma dzirnavas, kur visus sagaidīja kaķīša meitas, saimniece un pats dzirnavu saimnieks – baltais kaķītis. Tālāk visi devāmies svinīgajā gājienā uz Lizuma vidusskolas tadionu, kur pa ceļam ik viens gājiena dalībnieks saņēma dāvaniņu – vēja dzirnaviņas.

Stadionā svētku uzrunas teica Gulbenes novada pašvaldības priekšsēdētājs Normunds Audzišs un Lizuma vidusskolas direktore Irēna Ābeltiņa. Visi kopīgi sasveicinājāmies un varējām ļauties aktīvajai un emocijām bagātajai dienai. Bija dažādas sportiskas aktivitātes, varēja radoši izpausties „skaistuma darbnīcā”, kā arī ļauties piedzīvojumiem „Džungļu pasaulē” (piepūšamajās atrakcijās) vai pūst burbuļus. Notikumu gaitai līdzi sekoja kaķītis, atbalstīja, uzmundrināja! Kad visās stacijās bija pabūts, kopīgi pulcējāmies pils pagalmā, kur sagaidījām karali un princesīti. Karalis teica visiem PALDIES par ierašanos. Baudījām Lizuma vidusskolas 6-gadnieku un 1. klases uzstāšanos.
Bija skaisti, patiesi un interesanti! Nevar nepiekrist, ka tur, kur ir mazi bērni, vienmēr ir prieks, līksmība un patiesas emocijas! Kopā mums izdevās radīt prieku, par to liecināja smaids bērnu sejās!
Liels paldies visiem, kas atbalstīja un līdzdarbojās pasākuma tapšanā.(I.Pilsneniece)

ozio_gallery_nano