Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photo "40174431500" not found (invalid ID)"
 Saulīte, saulīte
Lūkojas logā.
Strazdiņš jau atskrējis
Uzsācis dziesmiņu,
Ausim nu kājiņas,
Skriesim nu laukā. (L. Garūta)

Pavasaris ir klāt ar jautrām putnu dziesmām, skaistiem un saulainiem rītiem un pirmajām pavasara puķēm. Līdz ar pavasara atnākšanu arī paši kļūstam priecīgāki, jo garā ziema ir beigusies! Tieši tik jaukās un pavasarīgās noskaņās iesākās mūsu pirmsskolēnu 26. aprīļa rīts - Putnu rīts. Uzreiz pēc brokastīm Ance mūs visus aicināja „Kastanīša” sētā, lai kopā izdziedātu skaistās putnu dziesmas, ietu rotaļās un, pats galvenais, būtu visi kopā!

Bērniem līdzi bija pašiem savi svilpavnieki, un tādā veidā, visi kopā saucām putnus! Aigars Ozoliņš bija parūpējies, lai arī mūsu sētā būtu pašiem savs putnu būrītis, kur katru dienu varēsim vērot putniņus. Bija jauki un mīļi, bērni bija priecīgi! Paldies visiem!
Lai skaists pavasaris ikvienam! (I.Pilsneniece)

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photoset not found"