DSCN888720. decembrī „Kastanītī” notika 1,5 – 5 gadus veco pirmsskolas bērnu grupu Ziemassvētku pasākums „Ziemassvētku rūķa cimdiņš”. Bērni bija rūpīgi gatavojušies - gan dziedāja, gan dejoja. Bērni, skolotājas un auklītes iejutās zaķīšu, pelīšu, lācīšu lomās. Skolotāja Elga bija rūķis, kurš mežā pazaudēja cimdiņu. Viss beidzās laimīgi, jo cimdiņš atradās.
Skolas direktore teica paldies Lāsmai Lancmanei un Kristapam Graumanim par sagādātajiem svečturīšiem, kuri mūsu „Kastanīti” dara gaišāku, šajā ziemas tumšajā laikā.


Liels paldies bērniem, skolotājām, auklītēm, mūzikas skolotājai Anitai Ledainei. Paldies vecākiem par atbalstu svētku gatavošanas procesā, pasākumā - par sapratni, jo vietas nebija daudz, bet visi draudzīgi nosvinējām pirmos Ziemassvētkus jaunajās telpās. (D.Bumbure)

 

 

 

ozio_gallery_nano