DSCN877919. decembrī skolas zālē notika 5-gadīgo un 6-gadīgo bērnu Ziemassvētku eglīte „Lācēna Ziemassvētki”. Bērni nopietni bija gatavojušies, vecāki bērnus bija saposuši skaistos tērpus. Sniegpārsliņas, zaķēni un pelēni dziedāja un dejoja skaistas dejas. Visiem kopā mums patiešām izdevās lācēnam parādīt, kā svinam īstus Ziemassvētkus. Kad svētki nosvinēti, lācēns var doties garajā ziemas miegā. Pēc pasākuma visi devās turpināt svinības grupās un gaidīt Ziemassvētku vecīti.Paldies auklītēm, audzinātājām par aktīvu līdzdarbošanos svētku tapšanā. Paldies mūzikas skolotājai Anitai Ledainei! Paldies vecākiem par atsaucību.

Novēlam jums piedzīvot mazus un lielus brīnumus, prast tos ieraudzīt un izbaudīt kopā ar saviem mīļajiem, jo nav tik būtiski ko mēs darām - mazas vai lielas lietas, sakām daudz vai maz, samīļojam cieši, uzsmaidām sirsnīgi vai vienkārši esam cits citam blakus. Svarīgākais ir tas, ka darām to no sirds.(I.Pilsneniece)

 

ozio_gallery_nano