20171117 101408Visu nedēļu pirmsskolas grupas ļoti cītīgi gatavojās Latvijas dzimšanas dienas svinībām. Kopīgs mērķis bija “Kastanīša” pagalmā iedegt daudzas gaismiņas. Bērni kopā ar savām skolotājām un auklītēm visas nedēļas garumā rūpīgi aplīmēja un apgleznoja burciņas. Rezultātā tapa ļoti krāšņi svečturīši, kas dzimšanas dienas vakarā priecēja garāmgājējus. Dažās grupās varēja vērot bērnu zīmētu un veidotu salūtu. Tika krāsoti un veidoti Latvijas karogi, bērni iepazinās ar Latvijas simboliem. Latvijas dzimšanas dienas svinības tika svinētas katrā grupā atsevišķi, bērni klausījās un, kurš zināja, dziedāja līdzi himnu, mielojās ar svētku cienastu.
Sveicam visus Latvijas 99. dzimšanas dienā! Mēs esam lepni, ka dzīvojam tik skaistā valstī!