37063961804 09668f0454 hTrešdien, 18.oktobrī, Lizuma vidusskolas zālē notika tradicionālais pirmsskolas grupu bērnu rudens koncerts. Šogad tā nosaukums bija "Rudens kaleidoskops".
Bērni iepriekš sagatavoja ļoti krāšņus priekšnesumus. Bija salidojuši putniņi un atdarināja lietus skaņas. Cita grupiņa iejutās dažādu sēņu lomā un izrādīja savus skaistos tērpus modes skatē. Vidējās grupas bērni iejutās krāsaino koku lapu lomā, skaisti dziedāja un dejoja. 5-gadīgnieki visus iepriecināja ar skanīgām dziesmām par dārzeņiem un augļiem. Sagatavošanas grupas bērni izpildīja rudenīgas dziesmas un dejoja ar lietussargiem. Visā pasākumā aktivitātēs piedalījās arī mākslinieks, kura lomā iejutās audzinātāja Ilze Dīvāne. Gatavojoties rudens svētkiem, bija uzdots mājas darbs, izveidot darbu no košajām koku lapām. Uzdevums tika veiksmīgi izpildīts. Katra grupa prezentēja savu veikumu. Noslēgumā tika pasniegtas pateicības par piedalīšos rudens izstādēs.
Paldies mūzikas skolotājai Anitai Ledainei, grupu audzinātājām, auklītēm un bērnu vecākiem par atbalstu!

 

 

ozio_gallery_nano