DSCN7561Vējainajā 1. jūnija rītā pirmsskolas 5 - gadnieki un 6 - gadnieki ar skolotājām Ivetu, Naniju, Anci un auklīti Lienīti brauca uz Liteni, piedalīties Gulbenes novada bērnu svētkos. Draudzīgā gājienā līdzās Tirzas un Stāķu bērniem un citiem dalībniekiem devāmies līdz Litenes estrādei. Izdzīvojām tautas pasaku par Sprīdīti. Satikāmies ar Lutausi, Vēja un Meža māti, Velnu, Karali un princesi Zeltīti. Katra bērnudārza, skolas bērni bija sagatavojuši mājasdarbu un priecēja citus ar saviem priekšnesumiem. Arī mūsu 6 -gadnieku meitenes uzstājās ar savu virtuozo deju (autors Iveta Gjača). Visi dalībnieki tika sumināti un sveikti, izteiktas pateicības un laba vēlējumi. Godpilnais pienākums organizēt bērnu svētkus nākošgad tika uzticēts mums - lizumniešiem. Svētku otrajā daļā bērni atpūtās, ieturējās un darbojās dažādās darbnīcās. Spītējot vējam un vēsajam laikam, bērni darbojās un jauki pavadīja laiku! (A.Dambrova -Krūmiņa)