P5177727Jau vairāk kā mēnesi daļa pirmsskolu grupiņu atrodas jaunajās telpās. Mums ļoti patīk pirmsskolas iestādes “Kastanītis” telpas. Šeit ir miers, klusums un plašums. Ar prieku ejam sportot uz sporta zāli, kur nu ir atvesta vingrošanas siena un sols, kā arī jauns, dažāds sporta inventārs. Mūzikas nodarbības notiek zālē, kura ir daudz lielāka par skolas mūzikas kabinetu. Te var biežāk iet rotaļās, ir kur kustēties, bērniem ir lielāka interese līdzdarboties, ir dažādi mūzikas instrumenti.
Plašajās un gaišajās grupiņu telpas bērni labprāt apgūst jaunas zināšanas rotaļnodarbībās, rotaļājas gan vienatnē, gan ar citiem bērniem.
Bērni, kuri „Kastanīti” sāka apmeklēt tikai pēc jaunā bērnudārza atvēršanas, jau diezgan labi adaptējušies, pieraduši pie jaunās dienas kārtības, tikai pavisam nedaudz reizēm sagribas mammu.
Ļoti, ļoti patīk atrasties jaunajā “Kastanītī”, jo šī ir droša, silta, mājīga vieta, kur gribas atgriezties katru dienu. (D.Bumbure)