DSCN564626. janvārī visas pirmsskolas grupiņas pulcējās skolas lielajā zālē, lai piedalītos „Veselības dienā”.
Bērni atkārtoja savas zināšanas par veselīgu uzturu. Tomēr galvenā veselības dienas tēma bija roku mazgāšana. Palielinājumā redzēja, cik daudz mikrobu „dzīvo” uz rokām. Noskatījāmies video par Burbulīti un Mikrobu, kur apguva roku mazgāšanas procesu. Bērni ļoti labi tika galā ar uzdoto mājas darbu, roku mazgāšanas deju, kuru visi kopā arī nodejojām. Eksperimentējām ar pienu un pārtikas krāsām, izveidojās pārsteidzošs rezultāts. Izkustējāmies rotaļās mūzikas pavadījumā.
Noslēgumā visi saņēma medaļas – roku mazgāšanas eksperts un plakātu ar roku mazgāšanas pamācību.
Paldies bērniem, auklītēm, audzinātājām un mūzikas skolotājai par aktīvo piedalīšanos, par smaidiem, jautrību un kopā būšanu.(D.Bumbure)

 

 

ozio_gallery_nano