Ance par kokuKā jau katru gadu Karjeras nedēļas ietvaros, arī Lizuma vidusskolas pirmsskolas grupiņas piedalās šajā pasākumā ar savām aktivitātēm.
Bērni tika iepazīstināti ar koka pielietojumu, kā salīmē dēļus, lai no tiem varētu izgatavot mums ikdienā tik ļoti vajadzīgās lietas, sākot no mēbelēm, saimniecībā nepieciešamām lietām, līdz pat rotaļlietām, ar kurām mazie ikdienā spēlējas. Bija iespēja pasmaržot koka skaidas. Ļoti liels prieks ir par koka soliem, kurus uzdāvināja SIA “AVOTI SWF”, ļoti ērti sēdēšanai, mazie prot novērtēt.
6-gadnieku grupas bērni bija aizgājuši līdz darbnīcām. Kaut tikai no ārpuses apskatīties, bet tas nemazināja prieku, jo ārā varēja baudīt rudenīgos saules starus.


Ļoti interesanti bija Lizuma kultūras namā, kur laipni sagaidīja Elita un Līga. Viņas mums izrādīja kultūras nama tādas telpas, kurās nekad nebijām bijuši. Paši mazākie bērni pievarēja gan stāvās kāpnes uz vadītājas kabinetu un spoguļzāli, gan kāpienu uz amatierteātra mēģinājuma telpu, kur varēja pielaikot dažādus aktieru tērpus. Vērām atnestās kļavu lapas uz stieplītēm, kuras tiks nogādātas uz “Kalaņģiem”, lai varētu izcept gardu maizīti. Bērniem ļoti, ļoti patika kino, kur multfilmas laikā varēja mieloties ar popkornu, kā jau īstā kinoteātrī.
Karjeras nedēļas noslēgumā arī mums bija nelieli svētki mājturības kabinetā. Cepām un mielojāmies ar vafelēm un tēju. Paldies visām pirmsskolas grupu skolotājām, auklītēm un, protams, bērniem, par šo jauko nedēļu. (D.Bumbure)

ozio_gallery_nano