11Šodien 2.septembrī skolu pieskandināja pirmsskolēnu balsis, kuri atkal satikās viens ar otru. Bija tik daudz ko pārrunāt, valdīja jautra un sirsnīga atmosfēra. Audzinātājas Iveta, Nanija, Dace, Ilze un auklītes Ance, Gunita, Signe, Mārīte tika iepriecinātas ne tikai ar ziediem, bet arī ar saldām bučām un mīļiem apskāvieniem. Mazie bērni bija sagatavojuši jauku dziesmu, ar kuru sveica visus klātesošos. Ļoti jauks apsveikums izskanēja no 1. un 12. klases. Paldies klašu audzinātājām Sandrai Klimonei un Ingai Kadilei, mūzikas skolotājai Anitai Ledainei. Ar laba vēlējumiem pie pašiem jaunākajiem bērniem skolā bija atnākusi arī direktore Irēna Ābeltiņa.


Pēc svinīgā pasākuma bērni devās uz savām grupiņām, kur audzinātājas un auklītes laipni sagaidīja savus bērniņu, vecāki iepazinās ar telpām, uzzināja atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem, bet bērni izrādīja lielu interesi par rotaļlietām.  
Lai mums visiem darbīgs, jauks, radošs jaunais mācību gads! (D.Bumbure)

ozio_gallery_nano