izlaidBērnība nekad nebeidz skanēt,
Visu mūžu tā saaug un sauc.
Bērnība- tā ir apburta planēta,
Kur lielajiem ieiet nav ļauts
Tur citādi smaržo
Un citādi vēji šalc
Un sapnis vēl neskarts un balts.
No sākuma rāda mums pūķi,
Un rūķīšus, vakars, kad tumst,
Bet vēlāk jau sapņos gaidoša princese skumst.
Bērnība nekad nebeidz skanēt,
Visu mūžu tā sauc un sauc...

Mīļie sešgadnieki! Jūsu izlaidumā mēs visi priecājāmies kopā ar jums! Patiess prieks bija redzēt jūs jau tik pieaugušus un atbildības pilnus kā arī prieka un sajūsmas pārņemtus. Atceroties pirmsskolas gaitas, lai jūs vienmēr sajustu tās siltās, saulainās, mīļās un jaukās atmiņas, jo bija taču jauki, vai ne? Tik daudz piedzīvots. Un ar to arī jūs šodien esat bagāti.
Mīļie bērni, nebaidieties iepazīt jauno un tik interesanto, krāšņo un neparasto pasauli! Skola būs tā vieta, kur jūs katrs meklēsiet jaunus brīnumus un jaunus piedzīvojumus.
Pirmais izlaidums ir īpaši svētki gan bērniem, gan viņu vecākiem. Jūsu mazais bērns pēkšņi izaudzis jau tik liels un gatavs doties skolas gaitās, bet jūs, mīļie vecāki, noteikti vēl kā vakar atceraties sava bērna pirmos solīšus, pirmos vārdiņus, pirmās asaras... Bet kā jau mēs zinām, laiks taču mīl steigties, steigties un nu ir aizsteidzies līdz šim skaistajam brīdim- izlaidumam. Ik mirkli priecāsimies par bērnu sasniegumiem, jo viņiem tie ir ārkārtīgi svarīgi, lieli un nozīmīgi notikumi!
Vislielākais paldies sešgadīgo bērnu audzinātājai S. Klimonei par to sirdssiltumu un mīlestību, par izlaiduma organizēšanu un tapšanu. Liels paldies auklītei G. Gicukai par lielo atbalstu un gādību.
Liels paldies par lielo atbalstu skolas saimniekam G. Boļšim, S. Ziediņai, S. Preisei.
B. Kļaviņai par garšīgo kūku.
Paldies par neparasto pārsteigumu A. Papakulei, E. Papakulim un G. Vaivarei.
Paldies skolas direktorei I. Ābeltiņai.
Liels paldies skolotājai A. Ledainei par muzikālo daļu.
Paldies pagasta bibliotēkai- L. Ozoliņai un E. Dārzniecei, skolas bibliotēkai S. Štoknei.
Paldies S. Rakauskim.
Liels paldies auklītēm: S. Rakauskai, M. Smalčai, I. Boļšei, D. Putenei, S. Preisei.
Paldies sešgadnieku pirmajai audzinātājai Dinārai un I. Dīvānei.
Paldies, ka bijāt kopā ar mums! (I.Pilsneniece)