Vārda dienu šodien svin: Svens, Leonora

Tavs spēks ir tavos sapņos
Un tavās cerībās.
Tas ir, ko nevar nopirkt
Vai laimēt derībās.
Tas ir, kas tevi sargās
Un pacels debesīs,
Tavs spēks ir tavos sapņos,
Kas tevi piepildīs.
Ar šiem Guntara Rača vārdiem sākām 2019./2020.mācību gadu. Šogad 9.klases izlaidums- citādāks, klusāks, tikai pašu tuvāko cilvēku apmeklēts.

Šis ir pirmais izlaidums skolā, kad mūsu 9.klases absolventiem vairs nav iespējas turpināt mācības savā vidusskolā, jāmeklē cita skola savai turpmākajai izglītības apguvei. Ceļa vārdus deva skolas direktore Inese Dambe, audzinātāja Solveiga Vilka, Lizuma pagasta pārvaldes vadītājs Uģis Aigars. Lizuma kulturas nama vadītāja Elita Dūte. Ar sveicieniem devītajiem bija ieradusies pirmsskolas skolotāja Dace Eihmane. 9.klases skolēniem bija izveidojusies sadraudzība ar pirmsskolēniem. Gan pašiem skolēniem, gan visiem klātesošajiem siltu smaidu izraisīja kopīgā muzicēšana – kā neparasta dāvana no mazajiem draugiem.
Mīļie devītie - lai veicas sapņus meklējot un piepildot!