Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Svens, Leonora

Skolai ir sirsnīga sadarbība ar Jaungulbenes sociālo namu. Dzīvojam laikā, kad gribam vairāk sev, tāpēc ir jauka ikviena iespēja,kad varam dot. Vēl pirms krīzes sazinājāmies ar sociālā nama darbiniekiem, un viņi atbalstīja mūsu piedāvājumu izaudzēt vasaras puķu stādiņus. Šodien tie tika nodoti saimniekam, lai tos varētu iestādīti un tie priecētu senioru acis un dvēseles visu vasaru un rudeni. Pagājušās nedēļas beigās stādiņi tika nodoti saimniekiem, lai tiktu iestādīti un priecētu nama iemītnieku acis un dvēseles visu vasaru un rudeni. Paldies sestās klases audzinātājai Ingai Kadilei, skolēniem un vecākiem, kas palīdzēja sagādāt kūdru, sēklas un izaudzēja stādiņus.

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki