Vārda dienu šodien svin: Gaida, Arnis

7.martā Domina Shopping norisinājās Junior Achievement Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības Aģentūras-LIAA organizētais skolēnu mācību uzņēmumu(SMU) Latvijas mēroga pasākums #Cits Bazārs pavasarī, pulcējot 270 labākos skolēnu mācību uzņēmumu un 900 jauno uzņēmēju no visas Latvijas.
Lizuma vidusskolu pārstāvēja divi SMU:
 Flamingo-Līga Lana Kalneja 7.klase,Endija Beļinska un Aleksa Galviņa 8.klase piedāvājot krāsotās maiciņas ar individuālu izšuvumu.
 Golden Wood pārstāvēja Ervīns Mārcis Trūle,Ričards Oņiskivs un Mārcis Klieders no 7.klases ar produktiem,kam izmantoti otrreizējā pārstrādē-ķēdes un riteņgumijas aksesuāri, piekariņi, kā arī koka dāvanu kastītes.

Abi SMU iekļuva nomimantu sarakstā, ko izvērtēja kompetenta žūrija.Golden Wood , kā sociāli atbildīgs uzņēmums.Flamingo žurija novērtēja par SMU stenda noformējumu. Prieks ,ka šajā pasākumā izskanēja Lizuma skolas vārds.
Skolēni guva pieredzi klientu apkalpošanā,tirdzniecībā un izturībā.
Īpašs paldies uzņēmumu komandu vecākiem par atbalstu.
Ar skolēniem kopā bija skolotāja,SMU konsultants Marina Grīnberga.