Vārda dienu šodien svin: Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Šis gads ir skolēnu dziesmu un deju svētku gads. Arī mūsu skolas mazākie un lielākie dejotāji nopietni gatavojas, lai sekmīgi startētu skatēs.
20. februārī Lizuma kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Veiksme” un skolas kolektīvs „Veiksmes” studija piedalījās Valmieras kultūras centrā deju koncertā „Es dejoju, gavilēju!” kopā ar dejotājiem no Valmieras, Cēsīm, Limbažiem, Rūjienas.
Izaicinājums, it īpaši mazajiem dejotājiem, bija aizpildīt visu milzīgo skatuvi, ar ko viņi veiksmīgi tika galā, neapjuka un koncertā saņēma skatītāju sirsnīgus aplausus.

Pēc koncerta jaunākie dejotāji aizvadīja aizrautīgu boulinga spēli. Paldies vecākiem par atbalstu!
Nākošnedēļ pirmā novada skate pirms dejotāji rādīs savu māku nopietnai un stingrai deju svētku žūrijai.