Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

18. februārī Skolēnu padome organizēja konkursu Erudīts vidusskolēniem. Izveidojās četras jauktas komandas. Katra komanda varēja izvēlēties, uz kādiem un cik punktu vērtīgiem jautājumiem vēlas sniegt atbildi. Uzdevumi bija par Latviju, mūziku un kultūru, literatūru, skolu, informātiku un citu. Dažos jautājumos bija jāizmanto mūsdienu tehnoloģijas.
Vislabāk veicās meiteņu komandai- Iraidai, Samantai, Renātei, Annikai.

 

 

ozio_gallery_nano

 

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki