Vārda dienu šodien svin: Svens, Leonora

14.februārī Gulbenē,t/c „Beta „norisinājās Junior Achievement Latvia organizētais skolēnu mācību uzņēmumu(SMU) Vidzemes mēroga pasākums #Cits Bazārs , pulcējot 90 skolēnu mācību uzņēmumu no vietējiem un apkārtējiem novadiem.
Arī Lizuma vidusskolu pārstāvēja deviņi SMU:

 DeCircle-Dīna Drancāne,Annika Ozoliņa un Laura Ģēģere 9.klase, piedāvājot izsmalcinātas un elegantas rokassprādzes.
 Lumberbolt pārstāvēja Kristers Trūle,Kristers Heiselis un Jānis Apsītis no 9.klases ar koka svečturiem no dažādām koku šķirnēm,
 SMU Laimīte klientiem piedāvāja žāvētus augļus un pelašķu tējas,tirdziņā aktīvi darbojās Liene Kauķe 7.klase.
 Reb Balls stresabumbu nepieciešamību ikdienā, veiksmīgi pārstāvēja 9.klases puisis Niks Ozoliņš,rādot savu meistarklasi stresa līdzsvaram.Komandas biedri Rainers Valters Pops no 7.klases un Artūrs Karlijčuks no 9.klases.
 Izrotā –telpu dekorus piedāvāja Daniela Baltiņa un Marika Bazaleli 6.klases skolnieces.
 SMU EGA ieinteresēja pircējus ar paštaisītām skaistām rotām,auskariem,magnētiņiem.Pārstāvēja komandu Aleksa Galviņa 8.klase.
 Pērlītes piedāvāja piekariņus ar atstarojošiem elementiem.Šajā SMU darbojas Amanda Kalve 7.klase
 Flamingo Līgai Lanai Kalnejai no 7.klases bija piekrišana no klientiem,iegādājoties apgleznotos krekliņus ar izšuvumu.
 Goden Wood puiši ar pieredzi šāda veida pasākumos,Ervīns Mārcis Trūle,Ričards Oņiskivs,Mārcis Klieders 7.klase,piedāvāja dāvanu kastītes no koka,kā arī papildinot savu produkcijas klāstu no Mārča-interesantus, otrās pārstrādes produktus-piekariņus no ķēdes,pogas, gumijas elementiem.
Lizuma komandas bija vieni no vairāk pārstāvētākiem SMU tirdziņā.Nominantu sarakstā neiekļuvām, bet pieredzi tirdzniecībā, klientu apkalpošanā un izturībā gan.
Visi skolēni gatavi darboties tālāk un pilnveidot savas prasmes uzņēmējdarbībā.
Protams pamatskolas grupā vairak nepieciešams vecāku atbalsts, tāpēc īpašs paldies Lienes Kauķes un Mārča Kliedera ģimenēm.
Nevaram atslābt, jo nākošais nacionālais pasākums norisināsies jau 7.03.Rīgā t/c Domina Shoping, kur visi laipni aicināti apskatīt un iegādāties jauno uzņēmēju radītos produktus.
Ar skolēniem kopā bija skolotāja,SMU konsultants Marina Grīnberga