Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

14.februārī skatuves runas konkursā savus izvēlētos dzejoļus runāja 2.-12.klašu skolēni. Draiskie un bērnišķigie priekšnesumi mijās ar nopietnajiem un pārdomas rosinošajiem. Paldies visiem dalībniekiem un paldies skolotājām Nanijai Biezajai, Ivetai Gjačai, Sandrai Klimonei, Ingai Kadilei un Anitai Kostigovai, kuras palīdzēja gan dzejoļu izvēlē, gan gatavojoties konkursam. Paldies par atsaucību Inārai Morozovai!
21.februārī turēsim īkšķus par Martinu Biezo, Normundu Ērgli, Iraidu Rozi Tabūni un Raivi Rautmani, kuri pārstāvēs skolu novada konkursā.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki