Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Gaida, Arnis

6.decembrī skolā norisinājās ikgadējais skatuves runas konkurss 1.- 4. klašu skolēniem. Pirmīšiem tā bija pirmā reize individuāli žūrijai rādīt savu sniegumu - norunāt dzejoli. Konkursa dalībnieki centās klausītājiem pasniegt savu izvēlēto dzejoli tā, lai būtu interesanti. Visi dalībnieki saņēma diplomus. Paši veiksmīgākie skatuves runas konkursā  šogad bija Kristers Ostrovskis 1.kl., Emīlija Špate 2.kl., Martins Biezais 3.kl., Normunds Ērglis 4.kl.  Normunds ir skatuves runas konkursu pieredzējušākais dalībnieks, arī šogad viņa priekšnesums lika skolēniem pieklust un ar interesi noklausīties  to.

 

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki