Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Gaida, Arnis

5. februārī mūsu skolā notika Gulbenes novada sākumskolas skolotāju seminārs "Efektīva mācīšanās stunda". Paldies skolotājām Ingai Sebrei, Nanijai Biezajai, Ivetai Gjačai un Sandrai Klimonei, kuras rādīja savas matemātikas, sociālo un dabaszinību stundas. Dienas otrajā daļā semināra dalībnieki strādāja ar jaunajām mācību programmām sākumskolā, salīdzināja tās ar tagadējām, lai labāk izprastu, kādas ir atšķirības, kas papildināts, uzlabots.
Paldies visiem par pozitīvām emocijām un jaunām idejām bagāto dienu!

ozio_gallery_nano

 

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki