Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Gaida, Arnis

"Cilvēka dvēseles var sadalīt – pīļu dīķu un avotu dvēselēs."
40 minūtes no skolas ikdienas šodien tika veltītas šo rindu autoram F.Bārdam.5-8.klases skolā šodien svinēja F.Bārdas 140 dzimšanas dienu. Svētkiem ir jāgatavojas! Stundās tika lasīti dzejnieka darbi, izvēlēti skaisti, krāsaini vārdu savienojumi, kurus skolēni iesaistīja savos radošajos darbus. 8.klase iepazina dzejnieka biogrāfiju un Z.Mauriņas eseju par F.Bārdu "Pavasara dvēsele". Svētku stundā astotie pastāstīja faktus par dzejnieku un tika nolasīti tēlainākie darbi - 6.kl. Marikas un Viviānas, 7.kl. - Alises darbi. Krāsainākā latviešu dzejnieka darbi tika iekrāsoti arī ar klašu izvēlēto krāsu apģērbā un paldies krāsainajās konfektēs!
Pasaule ir krāsaina, to mums šai pelēkajā laikā atgādināja F.Bārda! (I.Kadile)

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki