Vārda dienu šodien svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Latvijas Nacionālās bibliotēkas mājaslapā ir teikts: “ Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība ir konkurss 11-12 gadus veciem 5. un 6. klašu skolēniem, kura rezultātā tiek noskaidrots lasīšanas čempions. Sacensības mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.”

20. un 22.janvārī skolā norisinājās skaļās lasīšanas konkurss. Pirmajā dienā savu lasītprasmi rādīja 5. un 6.klases 6 skolēni. Katrs no viņiem bija izvēlējies sevi interesējošu grāmatu un lasīja fragmentu no tās. Mūsu skolu konkursā Gulbenes bibliotēkā pārstāvēs Evelīna Ševcova (5.klase) un Otto Dārznieks (6.klase), kuru lasījumu žūrija un arī paši skolēni novērtēja visaugstāk.
Jau otro gadu arī 1.-4.klašu skolēniem tiek organizēts līdzīgs konkurss. Sākumskolā par labākajiem lasītājiem tika atzīti: 1.klasē - Mikus Melbārdis, 2.klasē - Veronika Gipsle, 3.klasē - Martins Biezais un Bruno Brics, 4.klasē - Ērika Šuļja.